Kuchnia gazowo-elektryczna 523GEH3.33ZpTsDFA(XsxV) PIZZA
Symbol: 58666
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1866.60 Cena przed promocją: 2074.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 58666
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1866.60 Cena przed promocją: 2074.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
523GEH3.33ZpTsDFA(XsxV) PIZZA
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowo-elektryczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Pojemność | 65 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) pizza |
| Pozostałe funkcje |
|
| Ruszty | Żeliwne |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | czarny inox |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 41.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |