Kuchnia ceramiczna 57CE3.315HTAQXX
Symbol: 57CE3.315HTaQXx
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2269.80 Cena przed promocją: 2522.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 57CE3.315HTaQXx
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2269.80 Cena przed promocją: 2522.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | ceramiczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Pojemność | 65 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | grill (grill/opiekacz) wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne ogrzewanie dolne ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) ogrzewanie dolne + termoobieg ogrzewanie górne + opiekacz + wentylator supergrill (opiekacz + ogrzewanie górne) rozmrażanie |
| Pozostałe funkcje |
|
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | inox |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |