Kosa żyłkowa Aku 2x18V DUR368APT2 MAKITA
Symbol: DUR368APT2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2810.90 Cena przed promocją: 3123.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUR368APT2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2810.90 Cena przed promocją: 3123.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Średnica cięcia (max) | 35 cm |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Model | Podkaszarka 2 w 1 i podkaszarka do sznurków |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Długość produktu | 1823 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 1840mm |