Kontroler Clutch Tanto Mini WD Gaming Controller - 8B1S0AA
Symbol: 8B1S0AA
Dostępność: 13 szt.
Cena: 243.90 Cena przed promocją: 271.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8B1S0AA
Dostępność: 13 szt.
Cena: 243.90 Cena przed promocją: 271.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Kontroler Clutch Tanto Mini WD Gaming Controller - 8B1S0AA
Młodsi miłośnicy konsoli Xbox oraz gracze, którzy szukają mniejszego, łatwiejszego do przenoszenia kontrolera, otrzymują idealne rozwiązanie w postaci HyperX Clutch Tanto. Kontroler dla graczy HyperX Clutch Tanto to kompaktowy, oficjalnie licencjonowany przez Xbox, przewodowy kontroler, zapewniający wszystkie standardowe przyciski i opcje sterowania. Urządzenie waży zaledwie 165 g i z łatwością mieści się w plecaku lub kieszeni, zapewniając rozrywkę po szkole. Wystarczy podłączyć kontroler do konsoli Xbox Series X|S za pomocą przewodu USB-C na USB-A i już po chwili można cieszyć się ulubionymi grami na PC, Steam Deck lub kompatybilne urządzenia z systemem Android1. Kontroler wyposażony jest również w 3,5 mm gniazdo stereo, dzięki któremu można z łatwością łączyć się ze swoim ulubionym zestawem słuchawkowym i zadbać o potrzebny do odniesienia sukcesu sprzęt, nawet gdy przebywa się poza domem.
| Informacje o produkcie | |
| Platforma | Xbox One X Android Xbox One Xbox One S PC |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2.95 m |
| Interfejs | USB-C |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 240 g |
| Pozostałe parametry |
Waga samego kontrolera, bez kabli: 165 g |
| Oznaczenia | |