Komputer E-Sport GB550T-CR5 Ryzen 7 5800X/16GB/1TB/RX 7600 GAMING OC 8G/W
Symbol: 1141481647
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6454.80 Cena przed promocją: 7172.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1141481647
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6454.80 Cena przed promocją: 7172.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Nowy design i połączenie komponentów najlepszych marek! Komputer zaprojektowany z myślą o graczach i użytkownikach szukających wysokiej wydajności, która pozwoli odkryć nowy poziom rozgrywek!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
E-Sport GA520T-CR7 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Cache L3 | 32 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 7 5800X |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
B550 GAMING X V2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon RX 7600 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DVI-D |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 2.0 Type-A 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 1 x PS/2 Combo Klawiatura/Mysz 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe x 1 2 x PCIe x 16 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Midi Tower |
| Wysokość | 506 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Oznaczenia | |