Kompresor powietrza mini 18V MAKITA DMP180Z
Symbol: DMP180Z
Dostępność: 30 szt.
Cena: 345.83 Cena przed promocją: 384.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DMP180Z
Dostępność: 30 szt.
Cena: 345.83 Cena przed promocją: 384.25 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie pracy | 18 V |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Głębokość produktu | 266 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wydajność | 12 l/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 10 l/min |
| Maksymalne ciśnienie | 8,3 bar |
| Ilość komór baterii | brak |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 180mm |
• Dbać o odpowiednią wentylację miejsca pracy, aby uniknąć przegrzania urządzenia.
• Nie przekraczać maksymalnego ciśnienia roboczego.
• Unikać bezpośredniego kontaktu z kompresorem podczas pracy - możliwość poparzenia.