Kompresor powietrza do samochodu BLACK+DECKER Automotive ASI400-XJ
Symbol: ASI400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 205.46 Cena przed promocją: 228.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASI400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 205.46 Cena przed promocją: 228.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Samochód |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany manometr | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Adaptery do zaworu sprężarki w zestawie | Air bed |
| Adaptery do zaworu sprężarki w zestawie | Kula |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Maksymalne ciśnienie | 11 bar |
| Wydajność | 160 l/min |
| Akumulator | Nie |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 250mm |