Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-T530DW RTS A4/USB/WiFi/16ipm/duplex
Symbol: DCPT530DWYJ1
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1101.60 Cena przed promocją: 1224.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCPT530DWYJ1
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1101.60 Cena przed promocją: 1224.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-T530DW z serii inkbenefit
Napełnij urządzenie i drukuj dłużej, dzięki super wysokowydajnym butelkom z tuszem. Zaprojektowane z myślą o łatwej konfiguracji oraz wydajnym zarządzaniu papierem.
Drukuj więcej płacąc mniej, dzięki super wysokowydajnym butelkom z tuszem, które z łatwością możesz wlać do tego modelu. Ciesz się bezproblemową łącznością i drukowaniem bez zacięć korzystając z urządzenia wielofunkcyjnego DCP-T530DW niezależnie od miejsca, w którym jest użytkowane. Drukuj bezpośrednio z lub skanuj do komputera stacjonarnego, aplikacji mobilnej.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DCP-T530DW |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm 130 x 200 mm 130 x 180 mm A6 A4 100 x 150 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 6000 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 16 obr/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący Papier z recyklingu Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 11 Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 149 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 343 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |