Klocki budowlane "cegły" Marioinex + 2 kółka, 30 elementów
Symbol: 903711
Dostępność: 2 szt.
Cena: 525.27 Cena przed promocją: 583.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 903711
Dostępność: 2 szt.
Cena: 525.27 Cena przed promocją: 583.63 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość części | 30 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 515 mm |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 346mm |
| Długość | 522mm |
| Wysokość | 798mm |
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Przechowywać z dala od ognia.