Klocki budowlane "cegły" Marioinex, 12 elementów
Symbol: 908495
Dostępność: 6 szt.
Cena: 259.57 Cena przed promocją: 288.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 908495
Dostępność: 6 szt.
Cena: 259.57 Cena przed promocją: 288.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Ilość części | 12 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 485mm |
| Długość | 326mm |
| Wysokość | 270mm |
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Przechowywać z dala od ognia.