Klawiatura przewodowa PRIMO
Symbol: 23880
Dostępność: 0 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23880
Dostępność: 0 szt.
Cena: 82.00
od 300 zł do 20 000 zł
Klawiatura przewodowa PRIMO
Pełnowymiarowa cicha klawiatura odporna na zalania.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Primo |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 Mac OS Chrome OS Windows 10 Windows 7 |
| Wymiary |
30 x 449 x 148 mm |
| Waga | 488 g |
| Video | |
| Oznaczenia | |