Klawiatura ROG Azoth White NX OLED 8000Hz/0.125ms/NX/USB 2.0
Symbol: 90MP031A-BKUA11
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1839.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90MP031A-BKUA11
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1839.00
Rata 0% już od: / mc
ROG Azoth
Klawiatura gamingowa ROG Azoth o formacie 75%, instalacja na uszczelkach, trzywarstwowa pianka tłumiąca i metalowy panel górny, zaawansowane możliwości konfiguracji z fabrycznie nasmarowanymi przełącznikami mechanicznymi ROG NX z możliwością wymiany podczas pracy, stabilizatorami klawiatury ROG, nasadkami klawiszy wykonanymi z tworzywa PBT w procesie podwójnego wtrysku i zestawem do smarowania, ponadto trzy tryby połączenia z technologią SpeedNova 2,4 GHz, wyświetlacz OLED, trzydrożne pokrętło do sterowania, trzy kąty nachylenia i obsługa komputerów Mac.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ROG Azoth |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth USB Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 11 |
| Wymiary |
326 x 136 x 40 mm |
| Waga | 1.186 kg |
| Oznaczenia | |