Kije trekkingowe dla dzieci VIKING Kitsune Jr Trekking 55-90cm, różowe
Symbol: 615/27/0808/4600/UNI
Dostępność: 4 szt.
Cena: 79.20 Cena przed promocją: 88.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 615/27/0808/4600/UNI
Dostępność: 4 szt.
Cena: 79.20 Cena przed promocją: 88.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał paska | Poliester |
| Typ konstrukcji | Teleskopowy |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Materiał uchwytu | PP |
| Przeznaczenie | Unisex |
| Najlepsze zastosowania | Trekking |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Liczba segmentów | 3 |
| Tworzywo kija | Aluminium |
| Minimalna długość | 55 cm |
| Maksymalna długość | 90 cm |
| Waga produktu | 158 g |
| Średnica rury (max) | 1,6 cm |
| Średnica rury (min) | 1,4 cm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 605mm |