Kije trekkingowe VIKING Terve 2.0 Trekking 35-130cm, zielone
Symbol: 610/27/0824/7400/UNI
Dostępność: 5 szt.
Cena: 265.63 Cena przed promocją: 295.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 610/27/0824/7400/UNI
Dostępność: 5 szt.
Cena: 265.63 Cena przed promocją: 295.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Trekking |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Tworzywo kija | Aluminium |
| Materiał paska | Nylon |
| Typ konstrukcji | Teleskopowy |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Materiał uchwytu | PP |
| Przeznaczenie | Unisex |
| Liczba segmentów | 5 |
| Maksymalna długość | 130 cm |
| Waga produktu | 240 g |
| Średnica rury (max) | 1,6 cm |
| Średnica rury (min) | 1,2 cm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 610mm |