Kije trekkingowe VIKING Stig Trekking 65-145cm, czarne
Symbol: 610/21/1247/09/UNI
Dostępność: 1 szt.
Cena: 81.17 Cena przed promocją: 90.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 610/21/1247/09/UNI
Dostępność: 1 szt.
Cena: 81.17 Cena przed promocją: 90.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Kije trekkingowe |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Waga produktu | 564 g |
| Długość produktu | 145 cm |
| Średnica produktu | 16 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | EVA |
| Materiały | Aluminium |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 670mm |