Kask wspinaczkowy Black Diamond Capitan E Helmet M/L, hyper red
Symbol: BD6202306002M_L1
Dostępność: 6 szt.
Cena: 260.87 Cena przed promocją: 289.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BD6202306002M_L1
Dostępność: 6 szt.
Cena: 260.87 Cena przed promocją: 289.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Polipropylen spieniony (EPP) |
| Materiały | ABS |
| Materiały | Styropian (EPS) |
| Waga produktu | 350 g |
| Kolorystyka | Dwukolorowy |
| Styl kasku | Półotwarty |
| Przedział obwodu głowy | 58 - 63 cm |
| Typ konstrukcji | Skorupa twarda |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Aktywność | Wspinaczka górska |
| Wentylacja | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Możliwość regulacji obwodu | Tak |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Rozmiar (S/M/L) | M/L |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 210mm |
• Upewnij się, że kask jest odpowiednio dopasowany i właściwie zapięty przed użyciem.
• Kask nie zapewnia pełnej ochrony przed urazami i nie zastępuje odpowiedniej techniki wspinaczki.
• Regularnie sprawdzaj kask pod kątem uszkodzeń i nie używaj, jeśli zauważysz pęknięcia lub inne uszkodzenia.