Kask rowerowy dziecięcy uvex oyo style monster papaya matt 50-54
Symbol: 41/0/047/11/17
Dostępność: 10 szt.
Cena: 232.47 Cena przed promocją: 258.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41/0/047/11/17
Dostępność: 10 szt.
Cena: 232.47 Cena przed promocją: 258.30 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Typ konstrukcji | Skorupa twarda |
| Typ wentylacji | Stały |
| Kolorystyka | Obraz |
| Główny kolor produktu | Wielobarwny |
| Waga produktu | 250 g |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Typ zamknięcia | Przycisk |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wentylacja | Tak |
| Szerokość | 273mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 180mm |