Kask rowerowy dziecięcy uvex oyo style monster lagoon matt 50-54
Symbol: 41/0/047/07/17
Dostępność: 9 szt.
Cena: 232.47 Cena przed promocją: 258.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41/0/047/07/17
Dostępność: 9 szt.
Cena: 232.47 Cena przed promocją: 258.30 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Główny kolor produktu | Wielobarwny |
| Typ konstrukcji | Konstrukcja formy wtryskiwanej |
| Materiały | Spieniony polistyren (pianka EPS), Poliwęglan (PC) |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Aktywność | Jazda na rowerze miejskim |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Rozmiar kasku dziecięcego | 50-54 cm |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Podpinka | Tak |
| Wykończenie | Matowe |
| Typ zamknięcia | Przycisk |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 180mm |