Kask rowerowy dziecięcy uvex kid 2 cc safari matt 46-52
Symbol: 41/4/982/10/15
Dostępność: 10 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41/4/982/10/15
Dostępność: 10 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Podpinka | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Wykończenie | Matowe |
| Główny kolor produktu | Wielobarwny |
| Aktywność | Jazda na rowerze miejskim |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Kompatybilność z oświetleniem LED | Tak |
| Rozmiar (określony) | 46 - 52 |
| Materiały | Spieniony polistyren (pianka EPS), Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 175mm |