Kask rowerowy dziecięcy uvex kid 2 cc dk.blue rocket m.46-52 cm
Symbol: 41/4/982/03/15
Dostępność: 10 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41/4/982/03/15
Dostępność: 10 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Wentylacja | Tak |
| Typ konstrukcji | Skorupa twarda |
| Aktywność | Jazda na rowerze miejskim |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Osłona kasku | Nie |
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Kolorystyka | Obraz |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 175mm |