Kask rowerowy dziecięcy UVEX Kid 4 55-58cm, strawberry matt
Symbol: 41/4/822/04/15
Dostępność: 3 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41/4/822/04/15
Dostępność: 3 szt.
Cena: 185.96 Cena przed promocją: 206.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Różowy |
| Typ konstrukcji | Skorupa twarda |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Materiały | ABS, Plastik, Polimer, Silikon |
| Typ zamknięcia | Przycisk |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Przedział obwodu głowy | 55-58 cm |
| Aktywność | Jazda na rowerze miejskim, Elektryczny skuter, Jazda na rolkach |
| Wentylacja | Tak |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Odporność na uderzenia | Tak |
| Typ wentylacji | Stały |
| Styl kasku | Półotwarty |
| Lekkie | Tak |
| Waga produktu | od 350 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 195mm |
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.