Kask rowerowy UVEX I-vo 2 56-60cm, powder/grey matt
Symbol: 41/0/660/07/17
Dostępność: 1 szt.
Cena: 303.59 Cena przed promocją: 337.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41/0/660/07/17
Dostępność: 1 szt.
Cena: 303.59 Cena przed promocją: 337.32 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Rozmiar (określony) | 56 - 60 |
| Aktywność | Jazda na rowerze miejskim |
| Podpinka | Tak |
| Zdejmowany daszek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary, Różowy |
| Typ konstrukcji | Konstrukcja formy wtryskiwanej |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Materiały | Spieniony polistyren (pianka EPS) |
| Typ zamknięcia | Przycisk |
| System IAS 3D | Tak |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wykończenie | Matowe |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 160mm |