Kask rowerowy ALPINA MTB17 ciemno niebieski-neonowy 58-61
Symbol: A9719381
Dostępność: 11 szt.
Cena: 281.03 Cena przed promocją: 312.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A9719381
Dostępność: 11 szt.
Cena: 281.03 Cena przed promocją: 312.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Regulowany daszek | Nie |
| Styl kasku | Kask rowerowy miejski |
| Styl kasku | Półpełny |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Wentylacja | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Wykończenie | Połysk |
| Rozmiar | 58 - 61 |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 23 |
| Materiały | Ceramika, Styropian (EPS) |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Osłona przeciwsłoneczna | Tak |
| Wiek | Dorośli i młodzież |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Lekkie | Tak |
| Odporność na uderzenia | Tak |
| Certyfikaty | CE EN 1078 |
| Waga produktu | 292 g |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 160mm |