Kask Ventral Air MIPS 10870_1468_54-59 POC
Symbol: 10870_1468_54-59
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1037.28 Cena przed promocją: 1152.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10870_1468_54-59
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1037.28 Cena przed promocją: 1152.53 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Aktywność | Kolarstwo szosowe |
| Przedział obwodu głowy | 54 - 59 cm |
| Kolor produktu | Zielony |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Materiał pianki ochronnej | Styropian (EPS) |
| Wykończenie | Matowe |
| Specyficzne technologie | Eye garage |
| Typ zapięcia | Zapięcie klamrowe |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Lekkie | Tak |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Wentylacja | Tak |
| Rozszerzony kolor produktu | Pargasite Green Matt |
| System dopasowania | Pokrętło |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | MIPS |
| Waga produktu | 240 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 302mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 190mm |
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.