Kask Rowerowy HJC GLEO MT PINK MINT dzięcięco-młodzieżowy
Symbol: 81600801
Dostępność: 3 szt.
Cena: 248.80 Cena przed promocją: 276.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 81600801
Dostępność: 3 szt.
Cena: 248.80 Cena przed promocją: 276.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Różowy, Miętowy |
| Waga produktu | 230 g |
| Przedział obwodu głowy | 49 - 55 cm |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 4 |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Specyficzne technologie | SELFIT ™ |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | S |
| System dopasowania | 5 pozycji regulacji |
| Typ zapięcia | Zapięcie magnetyczne |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 180mm |
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.