Kask Rowerowy HJC CROSSER WHITE r. L
Symbol: 81959003
Dostępność: 4 szt.
Cena: 298.67 Cena przed promocją: 331.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 81959003
Dostępność: 4 szt.
Cena: 298.67 Cena przed promocją: 331.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| System dopasowania | Pokrętło |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Zdejmowany daszek | Tak |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 18 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Przedział obwodu głowy | 58 - 63 cm |
| Waga produktu | 230 g |
| Wentylacja | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 275mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 190mm |
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.