Kask Rowerowy HJC CALIDO PLUS Srebrny PEARL GREYISH SILVER r.M
Symbol: 81422402
Dostępność: 3 szt.
Cena: 392.99 Cena przed promocją: 436.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 81422402
Dostępność: 3 szt.
Cena: 392.99 Cena przed promocją: 436.65 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Przedział obwodu głowy | 55 - 59 cm |
| Wentylacja | Tak |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Waga produktu | 350 g |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Specyficzne technologie | SELFIT ™ |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 4 |
| Osłona kasku | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe zimowe nauszniki |
| Dodatkowe informacje | Zdejmowana, magnetyczna szybka |
| Typ zapięcia | Zapięcie magnetyczne |
| System dopasowania | 5 pozycji regulacji |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 204mm |
| Wysokość | 208mm |
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.