Kask Rowerowy HJC ATARA Szary MT.GL GREY r. S
Symbol: 81182301
Dostępność: 3 szt.
Cena: 330.11 Cena przed promocją: 366.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 81182301
Dostępność: 3 szt.
Cena: 330.11 Cena przed promocją: 366.79 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przedział obwodu głowy | 51 - 56 cm |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 14 |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Waga produktu | 210 g |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar (S/M/L) | S |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 297mm |
| Długość | 238mm |
| Wysokość | 171mm |
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.