Karta sieciowa bezprzewodowa dwupasmowa USB Wi-Fi AC1300
Symbol: WNP-UA1300-03
Dostępność: 16 szt.
Cena: 84.60 Cena przed promocją: 94.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WNP-UA1300-03
Dostępność: 16 szt.
Cena: 84.60 Cena przed promocją: 94.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Bezprzewodowa dwupasmowa karta sieciowa USB Wi-Fi AC1300
| Informacje o produkcie | |
| Typ | WiFi |
| Chipset |
RTL8812BU |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b 802.11ac 802.11g 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
42 x 19 x 9 mm |
| Waga | 4.3 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |