Karta sieciowa TP-LINK Archer TX1U Nano
Symbol: Archer TX1U Nano
Dostępność: 30 szt.
Cena: 53.80 Cena przed promocją: 59.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Archer TX1U Nano
Dostępność: 30 szt.
Cena: 53.80 Cena przed promocją: 59.78 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Wysokość produktu | 7,1 mm |
| Szerokość produktu | 17,5 mm |
| Głębokość produktu | 15,8 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 287 Mb/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Format złącza USB | Prosty |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 129mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 140mm |
• Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem.
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB.