Karta sieciowa TP-LINK Archer TX10E Wi-Fi 6 AX900
Symbol: Archer TX10E
Dostępność: 23 szt.
Cena: 134.61 Cena przed promocją: 149.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Archer TX10E
Dostępność: 23 szt.
Cena: 134.61 Cena przed promocją: 149.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Antena | Tak |
| Wysokość produktu | 20,9 mm |
| Szerokość produktu | 120,8 mm |
| Głębokość produktu | 78,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Bluetooth | Tak |
| Modulacja | 64-QAM |
| Modulacja | CCK |
| Modulacja | DBPSK |
| Modulacja | DQPSK |
| Modulacja | OFDM |
| Modulacja | 1024-QAM |
| Modulacja | 16-QAM |
| Wi-Fi | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 152mm |
| Wysokość | 40mm |