Karta sieciowa Mercusys MW300UH
Symbol: MW300UH
Dostępność: 10 szt.
Cena: 59.18 Cena przed promocją: 65.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MW300UH
Dostępność: 10 szt.
Cena: 59.18 Cena przed promocją: 65.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Kolor produktu | Biały |
| Wewnętrzny | Nie |
| Antena | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Szerokość produktu | 113,2 mm |
| Wysokość produktu | 201,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Wi-Fi | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Głębokość opakowania | 134,5 mm |
| Wysokość opakowania | 41,5 mm |
| Szerokość opakowania | 282,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 220 g |
| Przewody | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs | WLAN |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość anten | 2 |
| Współczynnik wzmocnienia | 5 dBi |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 283mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 41mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem.
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB.
• Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.