Karta sieciowa Mercusys MA14N
Symbol: MA14N
Dostępność: 15 szt.
Cena: 39.46 Cena przed promocją: 43.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA14N
Dostępność: 15 szt.
Cena: 39.46 Cena przed promocją: 43.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Głębokość produktu | 19,1 mm |
| Szerokość produktu | 14,9 mm |
| Wysokość produktu | 7,19 mm |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 287 Mb/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB Typu-A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 101mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 131mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem.
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB.
• Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.