Karta sieciowa Lanberg NC-1000-02 (USB 3.1, USB-C; 1x 10/100/1000Mbps)
Symbol: NC-1000-02
Dostępność: 6 szt.
Cena: 51.26 Cena przed promocją: 56.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NC-1000-02
Dostępność: 6 szt.
Cena: 51.26 Cena przed promocją: 56.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Hot-swap | Tak |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Interfejs wyjściowy | RJ-45 |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 60mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie otwierać obudowy urządzenia.
• Urządzenie nie jest wodoodporne - unikać kontaktu z wodą.