Karta sieciowa Lanberg NC-1000-01 (USB 3.0; 1x 10/100/1000Mbps)
Symbol: NC-1000-01
Dostępność: 50 szt.
Cena: 54.20 Cena przed promocją: 60.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NC-1000-01
Dostępność: 50 szt.
Cena: 54.20 Cena przed promocją: 60.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Hot-swap | Tak |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga produktu | 38 g |
| Interfejs hosta | USB |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |
• Urządzenie nie jest wodoodporne - unikać kontaktu z wodą.
• Nie otwierać obudowy urządzenia.
• Przechowywać z dala od dzieci.