Karta sieciowa Akyga AK-AD-31 (RJ-45, USB 3.0; 1x 10/100/1000Mbps)
Symbol: AK-AD-31
Dostępność: 28 szt.
Cena: 60.13 Cena przed promocją: 66.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-AD-31
Dostępność: 28 szt.
Cena: 60.13 Cena przed promocją: 66.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 44,8 g |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50,3 g |
| Wysokość opakowania | 24 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | Ethernet |
| Szerokość | 25mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie otwierać obudowy urządzenia.
• Urządzenie nie jest wodoodporne - unikać kontaktu z wodą.
• Przechowywać z dala od dzieci.