Karta pamięci microSD MB-MC256SA EU EVO Plus 256GB + adapter
Symbol: MB-MC256SA/EU
Dostępność: 19 szt.
Cena: 333.00 Cena przed promocją: 370.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB-MC256SA/EU
Dostępność: 19 szt.
Cena: 333.00 Cena przed promocją: 370.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
EVO Plus
| Informacje o produkcie | |
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Prędkość odczytu | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 120 MB/s |
| Klasa pamięci | U3 (UHS speed class 3) V30 A2 Class10 |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I SDXC ( >32GB) |
| Adapter | do SD |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary |
15 x 11 x 1 mm |
| Waga | 0.25 g |
| Oznaczenia | |