Karta pamięci microSD 64GB CL10 UHS I + adapter
Symbol: M1AA-0640R12
Dostępność: 0 szt.
Cena: 64.80 Cena przed promocją: 72.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M1AA-0640R12
Dostępność: 0 szt.
Cena: 64.80 Cena przed promocją: 72.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Karty pamięci microCARD z interfejsem UHS-I idealnie sprawdzą się w najnowocześniejszych urządzeniach. Super szybki interfejs UHS-I pozwoli na pełne wykorzystanie atutów nowoczesnych smartfonów i tabletów, a dołączony w zestawie M1AA adapter umożliwi wykorzystanie karty micro także w innych urządzeniach ze slotem kart SD.
| Informacje o produkcie | |
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Prędkość odczytu | 100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 10 MB/s |
| Klasa pamięci | Class10 U1 (UHS speed class 1) |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I SDXC ( >32GB) |
| Adapter | do SD |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary |
15 x 11 x 1 mm |
| Waga | 0.4 g |
| Oznaczenia | |