Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G 256BIT GDDR7 3DP/HDMI
Symbol: GV-N507TEAGLE OC-16GD
Dostępność: 20 szt.
Cena: 5842.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N507TEAGLE OC-16GD
Dostępność: 20 szt.
Cena: 5842.00
Rata 0% już od: / mc
Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5070 Ti EAGLE |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2452 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2542 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 DirectX 12 API |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
304 x 126 x 50 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |