Karta graficzna ASUS PRIME GeForce RTX 5080 OC 16GB
Symbol: 90YV0LX0-M0NA00
Dostępność: 8 szt.
Cena: 7352.43 Cena przed promocją: 8169.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0LX0-M0NA00
Dostępność: 8 szt.
Cena: 7352.43 Cena przed promocją: 8169.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5080 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 30 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 850 W |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 1,34 kg |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Długość produktu | 306 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,99 kg |
| Wysokość opakowania | 88,5 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników.
• Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.