Karta graf. ASUS PRIME RX9070 O16G EVO
Symbol: 90YV0MQ0-M0NA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3114.06 Cena przed promocją: 3460.07 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0MQ0-M0NA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3114.06 Cena przed promocją: 3460.07 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Szybkość zegara procesora (tryb OC) | 2610 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2590 MHz |
| Procesor graficzny | Radeon RX 9070 |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Procesor strumieniowy | 3584 |
| Technologia CUDA | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2140 MHz |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Gotowość na SFF | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Długość produktu | 304 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| Szerokość | 405mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 90mm |