Kabel zasilający everActive CBB-1CB (USB - USB typu C ; 1m; kolor czarny)
Symbol: CBB-1CB
Dostępność: 26 szt.
Cena: 11.52 Cena przed promocją: 12.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CBB-1CB
Dostępność: 26 szt.
Cena: 11.52 Cena przed promocją: 12.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,00 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złączka 2 | USB-C |
| Złącze 1 | Męska |
| Zasilanie USB | Tak |
| Złączka 1 | USB 2.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 119mm |
| Wysokość | 14mm |
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.