Kabel sieciowy Lanberg LCS6-11CU-0305-S (S/FTP; 305m; kat. 6; kolor szary)
Symbol: LCS6-11CU-0305-S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1006.73 Cena przed promocją: 1118.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LCS6-11CU-0305-S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1006.73 Cena przed promocją: 1118.59 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Izolacja kabla | SFTP |
| Długość kabla | 305 m |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Kolor kabla | Szary |
| Standard kabla | Cat6 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Rodzaj złącza | Nie |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 75 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 495mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 480mm |
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.
• Chroń przed dziećmi.