Kabel audio optyczny Vention w oplocie z aluminiowym złączem 3m
Symbol: BAVHI
Dostępność: 1 szt.
Cena: 53.30 Cena przed promocją: 59.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BAVHI
Dostępność: 1 szt.
Cena: 53.30 Cena przed promocją: 59.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 1 | Toslink |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | Toslink |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza | Nylon |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |