Kabel audio 3,5 mm męski na 2RCA męski 1 m czarny
Symbol: BCFBF
Dostępność: 20 szt.
Cena: 32.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BCFBF
Dostępność: 20 szt.
Cena: 32.94
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar przewodu AWG | 29 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | 2 x RCA |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Tworzywo kabla | Miedź cynowa |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | 3.5mm |
| Średnica przewodu | 3,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 140mm |