Kabel USB-C do USB-C Vention USB 2.0 5A 240W 1m czarny
Symbol: TREBF
Dostępność: 12 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TREBF
Dostępność: 12 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Zasilanie USB | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 240 W |
| Złączka 1 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | USB C |
| Prąd wyjściowy (max) | 5 A |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 20mm |