Kabel USB-C do Lightning 3A 480Mbps 1m czarny
Symbol: LAKBF
Dostępność: 5 szt.
Cena: 27.40 Cena przed promocją: 30.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LAKBF
Dostępność: 5 szt.
Cena: 27.40 Cena przed promocją: 30.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | Lightning |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Prąd wyjściowy (max) | 3 A |
| Moc znamionowa | 27 W |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |