Kabel USB-A do USB-C Vention w oplocie 3A 480Mbps 2m szary
Symbol: CODHH
Dostępność: 1 szt.
Cena: 25.80 Cena przed promocją: 28.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CODHH
Dostępność: 1 szt.
Cena: 25.80 Cena przed promocją: 28.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 2 | USB C |
| Rozmiar przewodu AWG | 28/21 |
| Złączka 1 | USB A |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał płaszcza przewodu | Nylon, Termoplastyczny elastomer |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał obudowy złącza | Aluminium |
| Typ płaszcza kabla | Niezwykle elastyczny |
| Prąd wejściowy (maks.) | 3 A |
| Długość kabla | 2 m |
| Średnica przewodu | 3,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 12mm |