Kabel SAVIO cl-34 (HDMI M - HDMI M; 10m; kolor czarny)
Symbol: cl-34
Dostępność: 4 szt.
Cena: 32.90 Cena przed promocją: 36.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: cl-34
Dostępność: 4 szt.
Cena: 32.90 Cena przed promocją: 36.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Długość kabla | 10 m |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Złącze 1 | Męska |
| Średnica przewodu | 7,3 mm |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 210mm |
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.