Kabel SAVIO Kable HDMI 2.0 CL141 (HDMI M - HDMI M; 10m; kolor czarny)
Symbol: CL141
Dostępność: 0 szt.
Cena: 60.42 Cena przed promocją: 67.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL141
Dostępność: 0 szt.
Cena: 60.42 Cena przed promocją: 67.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość kabla | 10 m |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Szerokość pasma | 600 MHz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.